بیمه زندگی سامان شامل تعهدات و پوشش دهی خدمات خاص و جامعی است که در این مقاله به شرح این تعهدات خواهیم پرداخت.

بیمه زندگی سامان
بیمه زندگی سامان

بیمه زندگی سامان

برای اینکه به این موضوع پی ببریم که بیمه زندگی سامان چگونه ریسک زندگی ما را به عهده خواهد گرفت و اصلاً در برابر چه حوادث و خطراتی از ما حمایت می‌کند باید ببینیم این بیمه دقیقاً چیست و چه ویژگی‌هایی دارد.

بیمه زندگی در واقع همان بیمه عمر و سرمایه گذاری است. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نام‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد. بیمه زندگی، و… دارای ماهیت یکسانی با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. بیمه زندگی سامان نیز بیمه‌ای جامع برای دوران مختلف زندگی است. این بیمه در طول مدت قرارداد پوشش‌های مختلفی را به بیمه‌گزار ارائه می‌دهد؛ همچنین امکان سرمایه‌گذاری و کسب سود را هم برای وی ایجاد کرده است.

مزایای بیمه عمر و زندگی

در نظام بانکی با تغییر سیاست بانک مرکزی سود نیز تغییر می‌نماید ولی در بیمه عمر و تشکیل سرمایه تحت هیچ شرایطی سود کاهش نمی‌یابد و همچنین در صورت تشکیل منافع افزایش نیز خواهد یافت.
۲- بیمه عمر و تشکیل سرمایه، پس اندازی منظم و سیستماتیک است، اما پس انداز بانکی چنین خاصیتی را ندارد.
۳- با وجود اینکه در چند سال ابتدائی بیمه نامه مقداری از سرمایه پرداختی بعنوان حق بیمه عمر و هزینه‌های بیمه‌گری کسر می‌گردد، اما این موضوع با گذشت زمان قطع شده و کسر هزینه‌های مربوطه از حق بیمه شما صورت نگرفته و در نهایت باعث افزایش اندوخته شما می‌گردد.
۴- در این سیستم وام در عرض کمتر از یک روز، بدون ضامن و بدون هیچ تشریفاتی پرداخت می شود ولی در نظام بانکی …!
۵- در هیچ بانکی زندگی انسان در برابر کل پس انداز احتمالی به اضافه سود آن بیمه نخواهد شد که در بیمه عمر و تشکیل سرمایه چنین امری امکان پذیر است!

پس در نتیجه :

اگر مطمئن باشیم عمر جاودانه خواهیم داشت نیازی به بیمه نامه عمر نیست و فقط یک حساب بانکی خوب کافی است. ولی اگر ۱٪ احتمال وجود ریسک (حادثه و از کارافتادگی و … ) احساس می‌کنید حتما در کنار یک حساب بانکی خوب یک بیمه‌نامه خوب عمر و سرمایه گذاری داشته باشید

خرید بیمه زندگی

برای خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان و یا بیمه عمر می‌توان به مجموعه حامیان فرتاک سامان مراجعه فرموده و ضمن دریافت مشاوره از کارشناس بیمه، طرح موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

فرتاک سامان امکان مقایسه بین طرح‌های مختلف بیمه نامه ها را نیز فراهم کرده است. جهت آشنایی بیشتر با نمایندگی فرتاک سامان صفحه اینستاگرامی ما را دنبال فرمایید.

در هر لحظه از شبانه‌روز و از هرکجا که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد می‌توان در کمتر از ۵ دقیقه اطلاعات لازم را در سایت ما  وارد نموده و بیمه موردنظر خود را انتخاب و به‌ صورت آنلاین خریداری کنید. پس از خرید نیز بیمه شما به ‌صورت تضمین شده در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم