خرید بیمه عمر ، یکی از مطمئن‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری برای داشتن آینده‌ای امن و همراه با آرامش است.

خرید بیمه عمر

خرید بیمه عمر، یکی از مطمئن‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری برای داشتن آینده‌ای امن و همراه با آرامش است. هرچند انتخاب بهترین بیمه عمر از میان انواع بیمه‌ها و شرکت‌های بیمه که هر یک ویژگی‌های متنوع و گوناگونی را به بیمه‌ شوندگان ارائه می‌دهند، معمولا کار آسانی نیست. اما بیمه سامان اصفهان با فراهم آوردن امکان خرید آنلاین و پوشش دهی کامل و جامع شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

بیمه نامه عمر چیست؟

بیمه عمر قراردادی است که طی آن بیمه‌گر متعهد می‌شود در مقابل دریافت حق‌ بیمه در زمانی معین، مبلغی را به عنوان سرمایه و یا مستمری به بیمه‌ گزار یا ذینفع تعیین شده از طرف او و یا وارث قانونی وی بپردازد.

بیمه نامه عمر درواقع یک سرمایه‌گذاری با سود تضمینی است. این بیمه علاوه بر آن که ماهیت سرمایه‌گذاری و پس‌انداز دارد، در مواقعی مانند بروز بیماری‌ های خاص، نقص عضو، ازکارافتادگی، بازنشستگی و فوت شخص بیمه‌ گزار نیز به کمک وی و یا اشخاص تحت تکفل او آمده و هزینه‌های آن را تحت پوشش قرار می‌دهد.

انواع بیمه سرمایه‌گذاری

سرمایه گذاری در بیمه عمر

با پرداخت مبلغ ناچیزی بصورت ماهیانه و یا سالیانه، می‌توانید در بلند مدت و پس از طی شدن زمان مشخصی، سرمایه قابل توجهی را دریافت کنید که نسبت به اشکال دیگر سرمایه‌گذاری، سود بیشتری را نصیب شما خواهد کرد. سرمایه‌گذاری در بیمه عمر، انتخابی مطمئن، بدون ریسک و با سود روزشمار تضمین شده است. این اندوخته بعد از یک سال به صورت یک‌جا ( البته پس از کسر کسورات قانونی) و پس از ده سال به صورت مستمری قابل برداشت است

مزایای سرمایه  گذاری در بیمه عمر

مدتی قبل در مقاله جشنواره پویش فرتاک به ویژگی های منحصر به فرد این بیمه نامه اشاره کردیم و باز این شکل از بیمه عمر، کامل‌ترین نوع بیمه‌نامه است. در واقع یک سرمایه‌گذاری با سود تضمین شده که علاوه بر سوددهی مالی، پوشش‌های درمانی،‌ ازکارافتادگی و بیماری‌های خاص را نیز شامل می‌شود.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری مزایای زیادی دارد. مهم‌ترین آنها دریافت اندوخته،دریافت مستمری بازنشستگی و سرمایه فوت است.

با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری و پرداخت حق بیمه آن در طول مدت قرارداد، اندوخته‌ی بیمه‌گذار شکل می‌گیرد. به این اندوخته مطابق با قرارداد،‌ سود تضمینی و سود مشارکت (که روزشمار و مرکب و محاسبه می‌شود) تعلق می‌گیرد. پرداخت حق بیمه عمر در بازه‌ های زمانی‌ طولانی‌تر،‌ سرمایه‌گذاری پرسودی را رقم خواهد زد.

این اندوخته بعد از گذشت حداقل یک سال به صورت یک‌جا و بعد از ده سال به صورت مستمری قابل برداشت است.

حالا با چند کلیک قیمت بیمه عمر حامیان فرتاک سامان را استعلام گرفته و با قیمت دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید

برای خرید آگاهانه بیمه عمر، کافی است در سایت حامیان فرتاک سامان جستجو کنید و پس از بررسی گزینه‌های مختلف، می‌توانید بیمه مورد نظرتان را انتخاب کرده، سفارش خود را آنلاین ثبت کرده و خرید بیمه عمر را انجام دهید. بیمه‌نامه شما صادر شده و به آدرس دلخواهتان ارسال می‌شود.

بیمه عمر ساده زمانی

در این شکل از بیمه‌ عمر، پوشش بیمه‌ برای مدت معینی ارائه می‌شود. در این مدت معین، بیمه‌گذار تحت پوشش‌هایی قرار خواهد گرفت که هنگام عقد قرارداد انتخاب کرده است. مدت قرارداد را نیز بیمه‌گذار طبق توافق با شرکت بیمه مشخص می‌کند.

در این شکل از بیمه عمر تنها در صورت فوت شخص در طول مدت قرارداد، سرمایه فوت به بازماندگان وی قابل پرداخت است.

بیمه برای همه عمر

در این نوع بیمه‌ نامه بیمه‌گر متعهد می‌شود که در صورت فوت بیمه‌شده به هر علت ( چه فوت طبیعی و چه فوت بر اثر حادثه ) در هر زمان، سرمایه ذکرشده در بیمه‌ نامه را به بازماندگان وی بپردازد. مدت این قرارداد نامحدود است و تنها با فوت بیمه شده و پس از پرداخت سرمایه به ذی‌ نفعان پایان می‌یابد.

بیمه مانده بدهکار

در این شکل از بیمه عمر، سرمایه بیمه با گذشت زمان کاهش می‌یابد. این نوع از بیمه‌ نامه در بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری کاربرد زیادی دارد. موارد بسیاری پیش می‌ آید که پس از فوت وام‌ گیرنده، خانواده وی توانایی پرداخت اقساط وام را ندارند و بانک‌ها با استفاده از وثیقه ارائه‌ شده توسط فرد ، می‌توانند خانواده فرد را تحت‌ فشار قرار دهند. فرد وام‌گیرنده برای جلوگیری از این موضوع ، می‌تواند با پرداخت حق‌ بیمه ناچیزی این بیمه را بخرد تا اگر در طول بازپرداخت وام فوت کرد، بیمه‌گر اقساط وام را به بانک پرداخت کند.

تامین آینده زنان خانه‌دار

بیمه تامین آتیه زنان خانه‌دار یکی از محبوب‌ترین انواع بیمه است که مورد توجه خانم‌ها است. این بیمه با اضافه کردن یک برنامه سرمایه گذاری به بیمه عمر بلند مدت، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
در این طرح افراد با پرداخت حق بیمه علاوه بر سرمایه‌گذاری از پوشش‌های بیمه‌نامه هم بهره‌مند خواهند شد.

بیمه نامه عمر و بیمه بازنشستگی

پدر و مادر‌ها همیشه به دنبال این هستند که زندگی بدون دغدغه‌ای را برای خود و فرزندانشان ایجاد کنند. از این رو به فکر سرمایه گذاری‌ های مختلف خواهند بود تا در دوران بازنشستگی بتواند درآمد مطلوبی داشته باشند.
با عقد این قرارداد و پرداخت حق بیمه، مبلغ اندوخته شده به عنوان مستمری پرداخت خواهد شد. این بیمه‌ نامه برای کسانی که بازنشستگی و مستمری ندارند، بسیار مفید است. تهیه آن به عنوان یک سرمایه گذاری ، لذتِ دوران بازنشستگی را افزایش خواهد داد.

بیمه نامه عمر و تامین آینده فرزندان خانواده

بیمه عمر زیر مجموعه بیمه زندگی سامان ، تحت عنوان تامین آتیه فرزندان یکی دیگر از انواع بیمه عمر است که والدین برای فرزندانشان تهیه می‌کنند. این بیمه‌نامه برای فرزندان در سنین پایین و با ماهیت سرمایه گذاری تهیه می‌شود تا هنگامی ‌که به حمایت مالی نیاز بود بتوانند از آن استفاده کنند.
مدت قرارداد بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان ۳۰ ساله بوده و در طول تهیه آن، می‌توان از پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری استفاده کرد.

کلام آخر

در مورد فسخ قرارداد بیمه نامه ، بیمه‌ گزار این اختیار را دارد، که هر زمانی که درخواست کند، بیمه‌نامه فسخ شود و ارزش باز خریدی بیمه عمر بر اساس سال قرارداد محاسبه و به او پرداخت شود.

یکی از مواردی که موجب آرامش خاطر ما می گردد، اطمینان از تامین مالی آینده و بازماندگانمان است. اگر با انواع مختلف بیمه عمر که در بالا به آنها و مزیت‌هایشان اشاره کردیم آشنا باشید، ممکن است یکی از این بیمه‌ها را انتخاب کنید. همیشه برای انتخاب آگاهانه نیاز به تحقیق و اطلاعات زیادی دارید. برای همین موضوع می‌توانید پست های مربوط به بیمه عمر را در صفحه اینستاگرام ما مطالعه فرمایید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم