بیمه عمر کودکان سرمایه گذاری بلند مدتی است که با ارائه مزایای بسیار مفید یک پشتوانه مالی بسیار خوبی برای فرزندانمان به شمار می رود.

 

بیمه عمر کودکان

بیمه عمر کودکان

بیمه عمر نوعی سرمایه‌گذاری بلندمدت است که با ارائه مزایای مناسب، یک پشتیبانی خوب مالی به شمار می‌رود. با بیمه کردن کودک، هر ماه بخش کوچکی از درآمد خود را برای تامین آینده مالی فرزندتان ذخیره می‌کنید. البته تنها کاربرد و دلیل خرید بیمه عمر کودک، پس‌انداز مالی نیست. فرزندان با استفاده از بیمه عمر علاوه‌بر سرمایه‌ای که در آینده به دست می‌آورند، از خدمات آن مانند جبران خسارت حوادث ناگوار هم استفاده می‌کنند.

برای بیمه عمر کودکان باید با مشاورین بیمه سامان اصفهان صحبت کرده و اطلاعات ضروری و لازم را از متخصص بیمه دریافت کنید. چون بعضی از سازمان‌ها سن خاصی برای بیمه عمر کودک در نظر دارند و شرایط هر بیمه شاید با دیگری متفاوت باشد. اما در هر صورت مزایایی که از این بیمه‌ها نصیب فرزندانتان می‌شود، شما را برای بیمه کردن فرزندانتان قانع می‌کند.

 

آینده فرزندان دلبند خود را با دستان خود بسازید!

بیمه عمر کودکان خیالتان را درباره آینده فرزندانتان راحت می‌کند. همچنین این بیمه به شما این امکان را می‌دهد که فقط با پرداخت مبلغ اندکی در هر ماه، آینده مالی فرزندانتان را تامین کنید. از جمله مزایای بیمه عمر کودک می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

سرمایه گذاری برای انتخاب شغل کودکان در آینده پیش رو

  • دسترسی آسوده به سرمایه تعیین شده

  • تأمین راحت خسارت های مالی

  • امکان تمدید قرارداد بیمه عمر تا میانسالی

 

چگونگی تمدید قرارداد بیمه عمر

بیمه عمر دو راه را پیش روی فرزندان شما می‌گذارد. در راه اول می‌تواند در سنین جوانی و در هر لحظه از مزایا و منافع بیمه عمر استفاده کند. در راه دوم فرزندتان با تمدید قرارداد بیمه، در دوران میان‌سالی و بازنشستگی زندگی راحت‌تری را با کمک پس‌انداز روزهای کودکی و جوانی تجربه خواهد کرد.

هر چقدر قرارداد بیمه عمر فرد بیشتر طول بکشد، منابع مالی آن هم به مراتب بیشتر خواهد شد. پس فرزند شما به معنای واقعی در کل روزهای زندگی خود تحت پوشش بیمه خواهد بود. او می‌تواند از این بیمه برای کاهش ضرر حوادث هم در طول عمرش استفاده کند. البته بیمه حوادث راه دیگری برای کاهش چنین ضررهایی است. البته برای تامین خسارت‌های مالی و جانی بیمه حوادث نیز به افراد ارائه شده است.

برای آشنایی بیشتر با پوشش‌های بیمه تکمیلی و عمر، پیشنهاد می‌کنیم مقاله تفاوت بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر را مطالعه کنید.

آسودگی در تأمین خسارت های مالی

هیچ پدر و مادری نمی‌تواند وجود حتی یک خار را در پای فرزندش تحمل کند. شما به‌عنوان پدر و مادر همیشه تلاش می‌کنید که نهایت مراقبت را از فرزندانتان به عمل آورید. اما بیایید به همان کلیشه معروف «حادثه خبر نمی‌کند» برگردیم. در مواقع حادثه تحمل درد و رنج عزیز آنقدر سخت است که نمی‌توانیم مشکلات دیگری مثل مشکلات مالی را تحمل کنیم.

بیمه عمر فرزند می‌تواند سنگینی هزینه‌های ناشی از حوادث ناگوار را تا حدودی از روی دوش شما بردارد. یکی از این حوادث ناگوار آتش‌سوزی است که فقط با یک لحظه غفلت خسارت‌های زیادی به بار می‌آورد. البته بیمه آتش سوزی در دسته‌بندی مجزایی هم قرار می‌گیرد. این بیمه خسارت ناشی از آتش‌سوزی را برای افراد جبران می‌کند.

 

دسترسی راحت به سرمایه

در واقع با بیمه کردن فرزند، می‌توانید در هر زمان سرمایه خود را از سازمان بیمه بگیرید. این مزیت بزرگ‌ترین نقطه قوت بیمه عمر نسبت به سپرده‌های بانکی باشد. چون در سپرده‌های بلند مدت بانکی نمی‌توانید در زمان دلخواه، سرمایه خود را از بانک دریافت کنید.

 

امکانات جهت دریافت بیمه عمر کودکان

امکانات دریافت بیمه عمر فرزند برای هر کدام از سازمان‌های بیمه با دیگری متفاوت است. بعضی از سازمان‌ها برای اعطا بیمه عمر به کودکان محدودیت‌های سنی دارند. به همین خاطر باید قبل از اقدام برای تهیه بیمه، همه شرایط را از متخصص بیمه بپرسید.

پوشش‌های بیمه عمر برای همه اعضای خانواده

بیمه عمر معمولا با هدف پوشش زندگی فرد بیمه‌شونده و خطرات تهدیدکننده برای سلامت و جان او، انجام می‌شود. موارد تحت پوشش بیمه عمر کودک تفاوت چندانی با سایر بیمه‌های عمر ندارد. از جمله موارد بیمه عمر می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی

این پوشش هزینه‌های مرتبط با درمان و بستری بیمه‌شونده را شامل می‌شود. البته که همه هزینه‌های پزشکی تحت پوشش بیمه عمر قرار نمی‌گیرند. پس برای بعضی از درمان‌ها مثل دندان‌پزشکی باید از بیمه‌های دیگری مثل بیمه تکمیلی استفاده کنید. مقاله چگونه خود را بیمه تکمیلی کنیم به کلیه سوال‌های شما درباره بیمه درمان تکمیلی پاسخ می‌دهد.

پوشش سرمایه فوت عادی

اگر بیمه‌شونده در طول مدت قرارداد از دنیا برود، ذی‌نفع بیمه او مبلغی معادل ۳۲ برابر حق بیمه پرداختی سالانه دریافت می‌کند.

همچنین شما عزیزان میتوانید جهت استفاده از آمورش های رایگان درمورد بیمه نامه ها به صفحه رسمی حامیان فرتاک سامان در پلتفرم اینستاگرام مراجعه فرمایید.

پوشش فوت در اثر سانحه

گاهی اوقات از دنیا رفتن فرد براثر یک حادثه است. در چنین شرایطی ذی‌نفع بیمه علاوه‌بر سرمایه فوت عادی، مبلغی را برای جبران خسارت سرمایه فوت در اثر حادثه هم دریافت می‌کند.

پوشش از کار افتادگی

این پوشش از ۱۸ سالگی فرد بیمه‌شونده شروع می‌شود و تا پایان قرارداد بیمه عمر ادامه دارد. در طول مدت قرارداد، اگر فرد دچار نقص عضو یا از کار افتادگی شد، مبلغی معادل ۱۰۰ درصد سرمایه فوت به شخص تعلق می‌گیرد.

پوشش بیماری‌های خاص

بعضی از بیماری‌های خاصی تحت پوشش بیمه عمر برای کودکان قرار می‌گیرد؛ مثل سکته مغزی، سکته قلبی، بیماری‌هایی که نیاز به پیوند اعضای حیاتی بدن مثل قلب دارد. طبق قرارداد بیمه عمر، در صورت ابتلای فرد به یکی از بیماری‌ها، بیمه متعهد می‌شود تا سرمایه‌ای را برای جبران خسارت به شخص بپردازد.

کامل‌ترین انواع بیمه عمررا از ما بخواهید

در این مقاله درباره شرایط و پوشش‌های بیمه عمر برای کودکان صحبت کردیم. بعضی از افراد تصور می‌کنند استفاده از بیمه و پرداخت آن نوعی از منفی‌گرایی باشد. اما بهتر است همیشه برای جلوگیری از ضرر، جانب احتیاط رعایت شود. بیمه عمر فارغ از پوشش دادن خسارت‌های بعضی از مشکلات و حوادث یک سرمایه‌گذاری عالی برای آینده فرزندان شما است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم