بیمه نامه عمر تا حد زیادی میتواند تضمین کننده ی دغدغه های اصلی و حیاتی انسان باشد ولی در صورتی که از مرجع معتبری خریداری شده باشد!

بیمه نامه های عمر
بیمه نامه های عمر

خرید بیمه عمر کار عاقلانه ای است؟؟

آدم ها در طی تاریخ دغدغه ها و چالش های متفاوتی دارند که طبیعتا بسیار زیاد هم هست. که این چالش ها به طور معمول ترکیبی از دغدغه های جانی و مالی است.

در واقع انسان ها در طی سال های متمادی در پی به دست آوردن اکسیر جاودانگی زندگی و سلامتی همیشگی بوده اند و به طور مثال می توان به نمونه های بارز اساطیری و داستان هایی از قبیل رویین تن بودن آدم ها اشاره کرد.

از دیگر دغدغه های مهم انسان امروز مخصوصا در طی سال های اخیر چالش های مالی است که به همین علت بشر امروز معتقد است که ضمانت خوشبختی در زندگی، رسیدن به تمکن مالی و ثبات اقتصادی فردی است. در واقع رسیدن به یک ثروت بی نهایت را حق و هدف خود می داند.

با توجه به تفاسیر بالا در پاسخ به این پرسش که آیا خرید بیمه نامه عمر عاقلانه است یا خیر؟؟

باید گفت که بیمه عمر توانایی پوشش دهی هردو این نیاز ها را خواهد داشت البته به شرط اینکه از شرکت بیمه گر معتمد و معتبری خریداری شده باشد

وظیفه متصدی

متصدی فروش بیمه عمر توضیحات جامع و کاملی را پیرامون بیمه نامه عمر به شما ارائه دهد و بیمه نامه های شما را به صورت کامل و البته با در نظر گرفتن شرایط فردی شما طراحی و صادر نماید.

چرا باید بیمه نامه عمر خرید؟؟؟

هر انسانی برای تکامل روند زندگی خود به بیمه عمر نیاز دارد تا بتواند با آرامش خاطر زندگی کند و…:

چون تامین آتیه خانواده را به عهده دارد
چون نگران دوران از کارافتادگی خود است .
چون در برابر خانواده خود احساس دِین دارد.
چون مایله بازنشستگی رویایی داشته باشه.
چون راحتی و آسایش خانواده اش برایش اهمیت داره

چون برای آینده فرزندانش باید پس اندازی داشته باشد

چون که باید هزینه های تحصیل  فرزندان خود  را پرداخت نماید.
چون می خواهد فرزندانش بدون هیچ  دغدغه ای  به تحصیل بپردازند.

در نتیجه شما نیز اگر:

۱_اگر احساس می کنید که نیاز به بیمه ای مکمل برای بیمه های درمانی خود دارید.
۲_اگر فکر می کنید نمی توانید خودتان پس اندازی را برای آینده تان کنار بگذارید.
۳_اگر می خواهید حقوق مستمری مناسبی را برای دوران بازنشستگی خود کنار بگذارید. با پرداخت مبالغی جزئی می توانید سرمایه گذاری قابل توجه و بدون ریسکی را انجام دهید.
۴_چون آینده فرزندانتان در دستان شماست که می توانید با خرید این بیمه نامه عمر و بیمه تکمیلی ، آینده ای روشن را به آنها هدیه دهید

 دلایل منطقی جهت خرید عمر!!

همانطور که در بالا گفته شد ما در زندگی همواره با چالش های مختلف و غیر قابل پیشبینی مواجه هستیم که متاسفانه راه فراری نیست و به قول معروف حادثه هیچ گاه خبر نمی کند.

در واقع ما از زمان تولد دچار خطرات جدی هستیم خطراتی مثل بیماری های خاص (سرطان کرونا، بیماری های قلبی و عروقی و دیگر بیماری ها) که درمان قطعی هم نداشته و همینطور بسیار هزینه بر هستند. در نتیجه حوادث ناگواری هر لحظه در کمین ما هستند به طور مثال تصور کنید که یک روز آفتابی پا از خانه بیرون گذاشتید و خودرویی شما را برای چند ثانیه دیرتر ببیند و چند صدم ثانیه در ترمز کردن تاخیر داشته باشد و شما را دچار نقص عضو کرده و یا باعث مرگ شما بشود. حالا در چنین شرایطی در صورت نقص عضو و از کار افتادگی، بی تردید شما باید تا آخر عمر در خانه خود بمانید و علاوه بر رنج بیماری باید که هزینه‌های سنگین درمان را نیز متحمل شوید! ولی دغدغه های این چنینی درمانی دارد و آن درمان  نیز از جنس بیمه نامه عمر است.

برای آشنایی بیشتر با مزایای بیمه نامه عمر به صفحه اینستاگرام حامیان فرتاک سامان مراجعه فرمایید!

تضمین حامیان فرتاک سامان

بیمه هیچگاه تضمین نخواهد کرد که شما را از حوادث ذکر شده در بالا مصون بدارد. ولی این تضمین را دارد که در صورت بروز حوادث کنار شما خواهد بود و از شما و سر مایه زندگیتان حمایت خواهد کرد. چه در هنگامی که دچار بیماری های خاصی شوید و چه به علت سهل انگاری راننده ای دچار نقص عضو شوید. و یا هنگامی که به هر دلیلی (خدای نکرده ) فوت کنید و کنار خانواده نباشید. بیمه سامان اصفهان  در کنار خانواده شما خواهد بود.

اما این موضوع به این معنا است که بیمه عمر ریسک زندگی شما وهمینطور دغدغه های روزانه شما را کاهش داده و موجب می شود تا زندگی بهتر و با آرامش بیشتر را تجربه کنید

پس انداز هدفمند

بیمه نامه عمر دارای سود مرکب است. درواقع سود مرکب بدین معنا است که هر سال سود محاسبه شده بر مبنای اصل پول بیمه شونده و سودی که در سال‌های گذشته داشته‌ است تعلق خواهد گرفت.

فراموش نکنید که شما به عنوان نماینده حقوقی خودتان، می توانید شما می توانید با حداقل و کمترین  پس انداز ماهیانه خود، مثلا ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان بیمه عمر را خریداری کنید و از پس انداز آن به بهترین نحو استفاده کنید . درواقع شما با پرداخت این مبلغ کم میتوانید آینده خوبی داشته باشید و دغدغه های مالی خود را تا حد بسیار زیادی تسهیل نمایید.
به عنوان نمونه شما با پرداخت ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان می توانید بعد  از ۳۰ سال پس اندازی نزدیک به حدود دو میلیارد تومان را برای خود داشته باشید. و البته فراموش کنید که در واقع این مبلغ با کمترین ریسک و زحمت به شما تعلق خواهدگرفت.

با این تفاسیر مجموع مبلغی را که شما پس انداز نموده اید پس از گذشت ۳۰ سال  ۳۶ میلیون تومان خواهد بود. که با بهره مرکب این ۳۶ میلیون تومان به حدود ۲ میلیارد تومان خواهد رسید. این فقط یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سودهای مرکب است.

وام بدون ضامن

از دیگر ویژگی های خاص و منحصر به فرد بیمه نامه عمر میتوان به دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه اشاره کرد.

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در هنگام دریافت وام از نهادهای مالی  ای مثل بانک ها، این فرآیند دریافت تسهیلات بانکی و یا وام ، برای شما بسیار زمان بر و مشکل آفرین انجام شده باشد اما یکی از مزایای مثبت بیمه نامه های حامیان فرتاک سامان، توانایی دریافت وام درخواستی توسط بیمه شونده بدون نیاز به ضامن و یا وثیقه خاص هست که معمولا ظرف مدت سه روز کاری نیز انجام میشود. و خبر خوب بعدی اینکه اینگونه از وام ها بهره بسیار پایینی خواهند داشت.

ضمن سپاس از توجه شما عزیزان برای آشنایی با بیمه تجهیزات  حامیان فرتاک سامان، می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم