بیمه های نوروزی از سری اقدامات لازم جهت شروع سال جدید می باشند و افراد در سال نو باید حتما نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

 

بیمه های نوروزی

 

بیمه های نوروزی

ایام عید نوروز است و بسیار مبارک!نوروز یکی از اعیاد مهم باستانی در کشورمان محسوب می گردد و اغلب افراد هرساله آن را جشن می گیرند. در طی این ایام نیز افراد زیادی برای سفر های نوروزی اقدام خواهند کرد.به همین دلیل امکان رخ دادن حوادث مختلف نیز بالا می رود، به همین دلیل داشتن برخی از بیمه ها می تواند در عید نوروز بسیار کاربردی باشد. در این مقاله قصد داریم تا کاربردی ترین بیمه ها برای “عید نوروز” و “سال نو” را معرفی نماییم.

برخی از بیمه هایی که در سال نو باید حتما نسبت به خرید آنها اقدام نمایید عبارت هستند از:

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث بیمه ای اجباری برای تمامی خودرو ها است که حتما به طور کامل با آن آشنا هستید، بنابراین حتما بررسی کنید که بیمه شخص ثالث شما اعتبار داشته باشد و تاریخ آن تمام نشده باشد. لازم به توضیح است برای خرید یا استعلام این بیمه نامه به صفحه بیمه شخص ثالث در وب سایت ما مراجعه نمایید.همچنین در صورتی که با این بیمه نامه آشنایی کاملی ندارید، می توانید اطلاعات کامل آن را در صفحه  بیمه شخص ثالث چیست مطالعه کنید.

بیمه بدنه

از دیگر بیمه های کاربردی برای عید نوروز بیمه بدنه خودرو می باشد، همانطور که می دانید اکثر افراد در عید نوروز به مسافرت می روند و به همین خاطر است که تعداد تصادفات رانندگی در این ایام بیشتر می شود. لذا می توانید برای کاهش هزینه های ناشی از تصادف اقدام به خرید بیمه بدنه نمایید.همچنین بیمه بدنه به علت داشتن پوشش های اضافی می تواند خسارت های سرقت خودرو یا سرقت لوازم خودرو را نیز پرداخت نماید، پس در این عید نوروز حتما نسبت به خرید بیمه بدنه برای خودرو خود کوشا باشید.

بیمه مسافرتی

اگر شما در عید نوروز به مسافرت می روید، داشتن بیمه مسافرتی می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد، زیرا این بیمه نامه اقدام به پرداخت خسارت های مالی و جانی وارد شده به اشخاص در مسافرت می نماید.جالب است بدانید بیمه مسافرتی هزینه های مختلفی را مانند هزینه های پزشکی، هزینه مفقود شدن مدارک، سرقت رفتن اموال، تحویل دارو و … را مورد پوشش قرار می دهد.

بیمه آتش سوزی

شاید با خود فکر کنید که چرا بیمه آتش سوزی را باید در ایام نوروز بیمه ای مهمی برای ما باشد، باید بدانید بیمه آتش سوزی علاوه بر پوشش آتش سوزی دارای سایر پوشش های اضافی می باشد، که می تواند حوادث بسیار مختلفی را تحت پوشش قرار دهد.

برخی از حوادثی که تحت پوشش بیمه آتش سوزی است عبارت اند از:

سرقت منزل:

این مورد یکی از پوشش های بسیار کاربردی در عید نوروز می باشد، زیرا اکثر خانواده ها به مسافرت های نوروزی می روند و منزل آنها خالی می شود و در نتیجه آمار سرقت منزل در این روز ها بالا است. در صورت داشتن این پوشش می توانید خسارت های ناشی از سرقت منزل را از بیمه آتش سوزی دریافت نمایید.

آتش سوزی:

در صورت یک سهل انگاری قبل از مسافرت مانند نبستن شیر گاز، می تواند باعث آتش سوزی یا انفجار منزل شما شود، بنابراین داشتن بیمه نامه آتش سوزی می تواند هزینه های شما را در این گونه حوادث به شدت کاهش دهد.

ترکیدگی لوله های آب:

ترکیدگی لوله های آب می تواند خسارت های سنگینی به منزل شما وارد نماید، لذا داشتن این پوشش در کاهش هزینه ها بسیار موثر است. بنابراین می تواند نتیجه گرفت بیمه آتش سوزی وزلزله یکی از بیمه های کاربردی عید نوروز می باشد.

البته این بیمه نامه دارای پوشش های بسیار بیشتری است، که می توانید تمامی این پوشش ها را در مقاله بیمه آتش سوزی چیست در وب سایت ما مطالعه نمایید.

بیمه حوادث

بیمه حوادث یکی از کاربردی ترین بیمه های نوروزی است، زیرا حوادث مختلفی را پوشش می دهد و خسارت های ناشی از این حوادث را پرداخت می کند. در عید نوروز به علت مسافرت های افراد به شهر های مختلف احتمال وقوع حوادث مختلف بیشتر است، بنابراین داشتن بیمه حودث می تواند برای عید نوروز کاربرد های فراوانی داشته باشد.برای مشاهده اطلاعات این بیمه نامه به صفحه بیمه حوادث مراجعه نمایید.

بیمه عمر

بیمه عمر یکی از بیمه هایی است که علاوه بر عید نوروز برای تمامی ایام کاربردی می باشد. این بیمه نامه به علت داشتن پوشش های بیمه ای بسیار مختلف می تواند برای سال نو کاربرد های فراوانی برای شما داشته باشد. اطلاعات کامل این بیمه نامه را می توانید به همراه ویدیو و پادکست در صحفه اینستاگرام ما مشاهده نمایید.

بیمه یکی از پیشرفت‌های دنیای مدرن برای راحت کردن زندگی ما است.

شرایط متفاوت حاکم بر جامعه باعث می‌شود که زندگی انسان همواره در معرض مشکلات فراوانی باشد. فقر، بیکاری و بیماری تنها بخشی از این مشکلات هستند. روز بیمه روزی است که به ما اهمیت بیمه را یادآوری می‌کند. بیمه در واقع نوعی احساس مسئولیت انسان در قبال شرایط طبیعی جامعه و روشی برای جبران خسارت است. علاوه بر این شرکت‌های بیمه علاوه بر ارائه خدمات با گرفتن حق بیمه مداوم نفع شخصی نیز دارند. البته شرایط انجام این کار در هر شرکت بیمه‌ای متفاوت است.

از سری فواید داشتن بیمه نامه های ضروری

محافظت از شما و خانواده

خانواده شما برای برخورداری از یک سطح زندگی مناسب، به حمایت مالی وابسته هستند. به همین دلیل است که استفاده از بیمه پس از شروع و شکل گیری خانواده، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این به آن معنا است که اگر اتفاقاتی غیرمنتظره رخ دهد، ممکن است افرادی که بیشترین اهمیت را در زندگی شما دارند، در برابر مشکلات مالی در امان باشند. از طرف دیگر امروزه بسیاری از هزینه‌ها خصوصا هزینه‌های درمانی بسیار زیاد شده است. از این‌رو شما می‌توانید با استفاده از بیمه تعداد زیادی از این هزینه‌ها را، به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

استرس را در مواقع دشوار کاهش دهید

هیچ یک از ما نمی‌دانیم چه چیزی در آینده منتظر ما است. مشکلات و اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای از قبیل بیماری، آسیب دیدگی یا ناتوانی دائمی و حتی مرگ می‌تواند شما و خانواده شما را با استرس عاطفی فوق العاده و حتی اندوه روبرو کند. در این مواقع با وجود بیمه، استرس مالی شما یا خانواده‌تان کاهش می‌یابد و می‌توانید روی بهبود و بازسازی زندگی خود تمرکز کنید.

به دست آوردن امنیت مالی

مهم نیست که وضعیت مالی شما امروز چگونه است، یک رویداد غیرمنتظره می‌تواند همه چیز را خیلی سریع خراب کند. بیمه پرداختی را ارائه می‌دهد به گونه‌ای که اگر یک اتفاق پیش بینی نشده به وجود آید، شما و خانواده می‌توانید امیدوار بوده به پیشروی خود ادامه دهید.

آرامش ذهن

درست است که سلامتی و رفاه را با هیچ میزان پولی نمی‌توان جایگزین کرد. اما حداقل می‌توانید آرامش خاطر داشته باشید که اگر اتفاقی برای شما بیافتد، بیمه از نظر مالی به خانواده شما کمک خواهد کرد.

کلام آخر

بیمه های کاربردی عید نوروز بیمه هایی هستند که در این ایام به کمک شما می آیند، بنابراین با داشتن این بیمه نامه ها می توانید مسئولیت پرداخت خسارت های مختلف را به شرکت بیمه گر محول نمایید. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد هر کدام از این بیمه نامه ها، می توانید با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم