سامان و حمایت از کودکان بی سرپرست

سامان و حمایت از کودکان بی سرپرست،در طی سال های اخیر بیمه سامان حق بیمه ای جهت حمایت از کودکان بی سرپرست به خیریه ها می پردازد!

سامان و حمایت از کودکان بی سرپرست

بیمه سامان و حمایت از کودکان بی سرپرست

طبق تعریف جامعه، کودکانی که به هر علتی پدر و مادر خود را از دست داده و حضور والدین را درک نمی کنند، کودکان بی سرپرست گفته می شود.طبعا این گونه از کودکان مانند دیگر فرزندان این آب و خاک؛ با رشد و افزایش سن به مرور فقدان حمایت و محبت والدین را با شدت بیشتری درک خواهند کرد.

اما سال هاست که مردم عزیز کشورمان به واسطه رافت و و مهربانی ذاتی خود به حمایت از این کودکان بی سرپرست پرداخته اند. ولی مشارکت مردم در این امیر خیر به تنهایی کافی نخواهد بود، و خلع وظایف از سازمان بهزیستی کشور نخواهد کرد. در این سازمان باید نقش حمایت و اجرای وظایف خود را در سطح جامعه پر رنگ تر کند.(مردم و بیمه سامان)

وظایف سازمان بهزیستی در کشور

یکی از وظایف سازمان بهزیستی کشور، تأمین امرار معاش کودکان پس از رسیدن به سن قانونی و ترخیص از خانه های امن می باشد.باید تدبیری جهت رفع دغدغه های اولیه و در بدو ورود به اجتماع، اندیشیده شود.البته لازم به ذکر است که یکی از تدابیر اندیشیده شده در راستای تأمین و امرار معاش فرزندان بی سرپرست، خرید بیمه عمر کودکان می باشد. خرید بیمه باید توسط سازمان بهزیستی کشور انجام گیرد. چرا که از نظر قانون، این سازمان قیم فرزندان بی سرپرست محسوب می گردد.

در طی سال های اخیر بیمه سامان در جهت اعمال مسئولیت و مشارکت اجتماعی خود،و همچنین در راستای توسعه ی بیمه عمر و سرمایه گذاری به حمایت از کودکان بی سرپرست پرداخته و با مشارکت بیمه شدگان ، از فعالین بسیار موثر در این حوزه می باشد.

حمایت بیمه سامان اصفهان از کودکان بی سرپرست

در طی سال های گذشته بیمه سامان اصفهان در جهت توسعه ی بیمه های عمر و سرمایه گذاری و همچنین حمایت کامل از کودکان بی سرپرست و یا بد سرپرست، حق بیمه ای تحت عنوان حق بیمه کودکان به خیریه های مرجع در این زمینه پرداخت می نماید و از این طریق مدیریت مالی آن ها را تحت پوشش قرار می دهد. به طور مثال : خیریه ی کارآفرینان مهر یکی از اهداف حاصله می باشد.

البته لازم به ذکر است که کودکان تحت پوشش این مراکز خیریه، تا رسیدن به سن هجده سالگی، در داخل این موسسات نگهداری خواهند شد اما با رسیدن به سن ۱۸ سالگی و در هنگام ترخیص از موسسه، مبالغی تحت عنوان سرمایه آینده به آن ها تعلق خواهد گرفت که از آ« می توانند در اموری همچون ادامه به تحصیل،تهیه ی مسکن و یا امرار معاش استفاده نمایند.

امرار معاش کودکان بی سرپرست

این مبالغ سرمایه که از طریق پرداخت حق بیمه، بیمه سامان برای کودکان بی سرپرست اندوخته می گردد؛ می تواند در رسیدن آن ها به استقلال و ورود بی دغدغه آن ها به اجتماع تا حد بسیار زیادی کمک کننده باشد و از این طریق بتواند اولین نیاز های حیاتی آنها را بر طرف نماید.

طبق گزارش ارائه شده توسط کانون خیریه ی کارآفرینان مهر؛ اغلب فرزندان تحت پوشش توانسته اند که با مبالغ دریافت شده تحت عنوان اندوخته آِنده، شغل خود را تضمین نموده و گاها بخش از آن را نیز به عنوان سپرده های پس انداز به بانک ها سپرده و ماهیانه از سود متعلق به سپرده ها؛ بهره ببرند.برخی دیگر از فرزندان تحت پوشش نیز اندوخته (بیمه) خود را صرف تأمین هزینه های زندگی اعلام کرده اند.

تاثیر بیمه عمر و سرمایه گذاری در حمایت از کودکان بی سرپرست

طبق آنچه که پیش از این پیرامون بیمه عمر سرمایه گذاری آثار بسیار ثمر بخشی جهت پرورش کودکان  این کانون داشته و بیمه سامان سهم عظیمی از امیدبه آینده و پشتوانه مالی را به خود اختصاص داده است. در نتیجه بیمه شدگان می توانند خرید بیمه عمر را ابزاری جهت کمک به کودکان بد سرپرست وبی سرپرست و همچنین افزایش امیدبه آینده در آنان قلمداد کنند.خیرین عزیز و دیگر مخاطبان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر دراین رابطه با حامیان فرتاک سامان ارتباط گرفته و نسبت به خرید بیمه آنلاین اقدام فرمایند.

بیمه سامان اصفهان و بیمه سامان نطنز از سری شرکت‌های پیشرو در زمینه بیمه عمر هستند. اگر بدنبال انتخاب بهترین بیمه عمر هستید، بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان یکی از گزینه‌های انتخابی خوب است.

آنچه که بیمه عمر خطاب می گردد …

از سری بیمه نامه های بلند مدت سامان، بیمه عمر می باشد که آثارمربوط به تین بیمه نامه چه در زمان حیات بیمه شده محترم و چه پس از فوت وی قابل بهره مندی خواهد بود.پوشش های بیمه عمر هم برای بیمه شدگان و هم برای خانواده و دیگر ذینفعان ایشان ارائه می گردد. در طی سال های اخیر به علت مزایای بسیارزیاد بیمه عمر خرید و بهره بردار ی از این بیمه نامه به طور قابل توجه ای افزایش یافته است.لازم به ذکراست که چگونگی شرایط و یا چگونگی استفاده از انواع مزایای این بیمه برای هر موسسه و یا سازمان متفاوت بوده و قطعا همگام و متناسب با حوزه فعالیت آن ها طبقه بندی می گردد.

نرخ بیمه عمر سامان به معنای حق بیمه‌ ای است که فرد بیمه‌‌ شده طول مدت بیمه‌ نامه‌اش پرداخت می‌کند. در نرخ این بیمه‌ نامه هر فرد می‌تواند حق بیمه متغیری را طول مدت بیمه‌ نامه‌اش داشته باشد. انتخاب درست حق بیمه برای تشکیل سرمایه‌گذاری ارزشمند و داشتن پوشش‌های بیمه‌ای بستگی به شرایط مشخصی دارد. از جمله می‌توان به مدت زمان بیمه عمر، شغل، سن بیمه‌‌شده و پوشش‌های اضافی مورد درخواست بیمه‌شده اشاره کرد. پوشش‌های بیمه‌ای سنین بالا جهت استفاده از مزیت سرمایه‌گذاری بیمه‌ نامه در زمان کوتاه‌ نیازمند حق بیمه بالاتری خواهد بود.یکی از مزایای بیمه عمر شرکت سامان تشکیل سرمایه‌گذاری بیمه‌ای بر اساس انتخاب سبدهای ریسک است. در جدول سود بیمه عمر سامان برای تشکیل سرمایه سه نوع سبد سرمایه گذاری وجود دارد. این سبدها عبارتند از؛ سبد کم ریسک، سبد با ریسک متوسط و سبد پر ریسک. میزان سود سرمایه‌گذاری در هر کدام از سبدها بر اساس ریسک آن سبد تعیین می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم