بیمه عمر مشاغل دولتی، آزاد و کسبه بازار، کاملا با توجه به شرایط اقتصادی و مالی هر فرد تنظیم میشود

بیمه عمر مشاغل

چرا یک آرایشگر به بیمه نامه عمر نیاز دارد؟

بسیاری از ما میدانیم که عزیزان مشغول در حرفه آرایشگری و پیرایشگری ، شغلی سخت، پر خطر و سرشار از خستگی دارند.

و میدانیم که آلرژی‌های پوستی و تنفسی و اگزما، تهدیدی همیشگی برای آنان می باشد

اکثر ما می دانیم که بیماری‌های عفونی جدی مثل انواع هپاتیت و ایدز، همیشه تهدیدی برای سلامتی تو هستند پس بیمه عمر مشاغل می تواند رویداد مثبتی برای شما باشد..

ایستادن‌­های طولانی علاوه بر خستگی ، بیماری‌­هایی مثل درد مفاصل و واریس ، آرتروز مچ و گردن،  گردن درد و سردردهای مزمن رو برای این عزیزان به وجود می آورد. ضعف بینایی و اعصاب در بین همکاران آن ها نیز خیلی خیلی شایع است.

در واقع شاید بهتر باشد که بگوییم که آرایشگران از امنیت شغلی  کافی برخوردار نیستید و با اینکه عوارض بالایی را متحمل می‌شوند ، اما از امتیاز ویژه بیمه تأمین اجتماعی، بازنشستگی­ و حمایت مالی در خصوص ارائه تسهیلات نیز بهره‌مند نیستید .و البته بر خلاف  آنچه عموم مردم تصور می­‌کنند، اکثر این عزیزان درآمد خیلی بالایی نداشته  و همیشه با افزایش نرخ حامل‌های انرژی (مثل برق، آب ­و گاز) و افزایش اجاره‌بها، مالیات و … روبه‌رو هستند و تمام این موارد باعث میشود که هزینه‌­های زیادی را در طول عمر کاری متحمل بشوند. پس بیمه عمر مشاغل  و  خرید بیمه عمر می تواند کمک کننده این دسته از عزیزان باشد.

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی جشنواره پویش فرتاک تصمیم گرفتیم در طی روزهای آینده، نیاز مشاغل مختلف به بیمه عمر را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم تا شما عزیزان نیاز قبل از خرید از اطلاعات کافی برخوردار شوید.پیشاپیش از همراهی شما صمیمانه تشکر میکنیم.

آرایشگران باید بدانند که :

با وجود اینکه مشخصات کاری آن ها مطابق با مشاغل سخت هست اما این شغل جزء مشاغل سخت به حساب نمی‌­آید و به دلیل احتمال بروز بیماری­‌هایی که قبلاً یادآوری شد ، حداقل کار مفید یک آرایشگر نسبتا ۱۵ سال است!

قطعا می دانید که :

۱۰ گروه مستعد برای دریافت ویروس ایدز وجود دارند که شغل شما عزیزان در دو گروه از اونها گنجانده شده است

قطعا می دانید که :

تمام آمار اعلام شده مربوط به بیماری ایدز و هپاتیت تنها شامل ۳۰ درصد از موارد مبتلا شده هستند و ۷۰ درصد باقی مانده هنوز شناسایی نشده­‌اند و این یعنی یک تهدید جدی برای شغل شما !

قطعا می دانید که :

که در شغل شما به دلیل استفاده از رنگ مو، ابتلا به سرطان مثانه تا چه حدی افزایش می‌یابد!

قطعا می دانید که :

در صورتی که برای بیمه شخصی ۳۰ درصدی تأمین اجتماعی اقدام کنید، تا پایان ۳۰ سال چه هزینه­‌هایی رو باید پرداخت کنید!

ولی آیا به این هم فکر کردید که میتونید با حداقل حقوق بازنشستگی بعد از ۳۰ سال از عهده مخارج زندگی در آینده بر بیای یا نه!؟

قطعا می دانید که :

که برای درمان بیماری واریس پا در حدود ۹۷ درصد از بیماران تنها با یک جلسه لیزر درمانی بهبود پیدا میکند و لازم نیست این بیماری رو تحمل کنید و تنها به یک حمایت مالی نیاز خواهید داشت

حالا اگه دانسته‌­هامون رو کنار یک دیگر بگذاریم به این نتیجه میرسیم که شما قطعاً نیازمند یک راهکار مطمئن و آینده ساز هستید؟ اینطور نیست؟

راهکار مشخصی که باعث بشه علاوه بر اینکه در برابر مخاطرات شغلی شما از تون مراقبت نماید تا تمام درآمد ماهیانه و حتی سالها کار برای درمان یک بیماری به هدر نرود ، و در عین حال امتیازات خوبی را هم برای شما در بر داشته باشد

شما عزیزان میتوانید جهت آشنایی بیشتر با بیمه نامه عمر صفحه شرکت حامیان فرتاک را در پلتفرم اینستاگرام دنبال فرمایید.

ویژگی های بارز یک راهکار ایمن :

 • سرمایه بزرگ مالی را بعد از چندین سال به حساب بانکی شما  واریز نماید!
 • وام‌های متوالی آن هم بدون سند ، ضامن و وثیقه به شما پرداخت نماید تا بتونی برای توسعه کار و آرایشگاه خودتون اقدام نمایید
 • پیش از آنکه به سنین بازنشستگی برسید، سرمایه مالی عظیم ­و خوبی را نیز به شما پرداخت کند تا نگرانیتان برای آینده  نامعلوم به مراتب کم و کم تر بشود
 • ایجاد فضا و امکانات اولیه حهت رسیدن به استقلال مالی و کمک به تجربه ی  زندگی به سبک سرمایه­‌ داران
 • که همه این دغدغه ها را می توان با بیمه عمر حامیان فرتاک سامان به صورت رسمی تضمین کرد.

چرا پزشکان به بیمه عمر مشاغل نیاز دارند؟

ما می دانیم که :

که شغل پر مخاطره، سخت و پر زحمتی دارید

ما می دانیم که :

که دست و پنجه نرم کردن با خطرات ابتلا به بیماری‌های خطرناکی مثل ایدز، هپاتیت، آنفلوآنزا و همین طور آسیب‌های جسمی و صدمات مزمن ناشی از استرس و فشار کار شبانه روزی چه قدر باعث آزردگی شما میشه

ما می دانیم که :

هر روزه خطرات زیادی شامل تماس با پاتوژن‌های منتقله از راه خون و و سایر عوامل شیمیایی، روانی، اجتماعی، فیزیکی و ارگونومی، تو و همکاران شما را تهدید می‌کند.

ما می دانیم که :

بروز تنها یک خطای پزشکی ناشی از خستگی کار زیاد و یا کم‌خوابی شیفت‌های کاری میتواند باعث از دست رفتن شغل شما برای همیشه بشود.

ما می دانیم که :

کار روزانه سخت شما همراه با خطرات ناشی از تابش اشعه X، رادیو ایزوتوپ دستگاه‌های رادیولوژی و رادیوگرافی و MRI، چقدر می‌تواند به سلامت شما آسیب برسانند.

ما می دانیم که :

درآمد سالانه یک پزشک در کشورهایی مانند آمریکا ۱۷۶ هزار دلار و انگلستان ۱۸۳ هزار دلار هست در حالیکه در ایران ۰٫۷۵ درصد متوسط سالانه در جهان یک پزشک درآمد دارد!

 

ما می دانیم که :

در حال حاضر بین ۸ تا ۱۲ هزار پزشک جوان کشور بیکار هستند که به خاطر نبود شغلی در این زمینه مجبور شده‌اند به فعالیت ‌های دیگری رو بیاورند

قطعا می دانید که :

۲۰ درصد پزشکان عمومی از وضعیت معیشتی خود رضایت ندارند؟ بطوری که حدود ۵ هزار نفر از پزشکان عمومی و ۵ هزار نفر از پزشکان متخصص به دلیل نارضایتی از شغل خود ناگزیر به شغل‌های دیگری روی آورده اند!!؟

قطعا می دانید که :

۱۸٫۷ درصد پزشکان به نوعی با بیماران مبتلا به HIV در تماس هستند و ۴۵٫۹ درصد پزشکان حداقل یکبار با سر سوزن آلوده، مجروح شده‌اند!؟

قطعا می دانید که :

که شایع‌ترین مشکل پزشکان، استرس وابسته به شغل‌شان است که شیوع آن در پزشکان ۷۵٫۷ درصد می باشد!   علت این همه استرس، زیادی ساعات کار و شلوغی فضای بیمارستان هاست.

قطعا می دانید که :

این استرس ها می‌توانند به عنوان یکی از عوامل بروز خطاهای پزشکی به حساب آید و در نهایت منجر به تشکیل پرونده در مراجع قضایی شود؛ به شکلی که تنها در ۷ ماهه نخست سال ۹۶، ۳ هزار و ۷۰۸ مورد پرونده در پزشکی قانونی واصل شده که یک هزار و ۵۰۳ مورد از آنها محکوم به قصور شدند!!

قطعا می دانید که :

شایع‌ترین مشکلات وابسته به شغل پزشکی به ترتیب، استرس با ۶۰٫۱ درصد، پاشیدن خون به پوست ۵۱ درصد، تهاجم و بی احترامی از طرف بیماران ۲۱٫۲ درصد، واکنش پوستی ۱۹٫۲ درصد، اختلال خواب ۱۵٫۲ درصد، پاشیدن خون به مخاط ۱۳٫۱ درصد و استفاده از داروهای آرام بخش ۴٫۵ درصد است که برای مقابله با استرس های شغلی از داروهایی همچون دیازپام، اگزازپام یا کلردیازپوکساید استفاده می کنند

 

و اما در نتیجه :

اگر دانسته‌هامون رو کنار یک دیگر بگذاریم به این نتیجه می‌رسیم که قطعاً نیازمند یک راهکار امن هستید تا به آرامش برسید و بتوانید به آینده با دید روشن تری فکر کنید و دیگر نگران روزهای بازنشستگی نباشید.

بیمه عمر مشاغل راهکاری مطمئن که :

نگذارد برای درمان یک بیماری اجباری به خاطر کار و محیط کاری، تمام درآمد ماهیانه و حتی پس انداز سالها کار کردن را برای درمان یک بیماری به هدر بدهید! و در عوض باعث شود علاوه بر اینکه شما را در برابر مخاطرات شغلی محافظت می‌کند، امتیازات خوبی را نیز برای شما در بر داشته باشد

ویژگی های یک راهکار ایمن برای قشر محترم درمان

 • هزینه های درمانی بیماری های خاص مثل سرطان، انواع سکته ها و جراحی قلب و پیوند اعضا رو به جای شما پرداخت  نماید
 • هزینه حوادث و غرامت نقص عضو و از کارافتادگی احتمالی را تمام و کمال به شما پرداخت نماید
 • اگر هم یک روز که هیچ وقت قرار نیست بیاید به هر علتی از این دنیا بروید، بابت جبران نبودن شما غرامت بزرگ و نسبتا قابل توجه ای را به خانواده و بازمانده های شما پرداخت کند
 • زودتر از رسیدن دوران بازنشستگی، سرمایه بزرگی رو بعد از چند سال یک جا به حساب بانکی شما واریز کند تا بتوانید برای سپری کردن دوران بازنشستگی و کهولت و ناتوانی از آن استفاده کنید و دغدغه آن روزها رو نداشته باشید
 • وام‌های متوالی آن هم بدون سند، ضامن و وثیقه به شما پرداخت کند تا بتوانید برای هزینه های ناخواسته پیش روی زندگی و حتی برای یک مسافرت دلچسب و دوری از محیط کار پر استرس از آن استفاده کنید.
 • همه اینها رو یک سازمان بزرگ و مورد قبول نهادهای بین المللی به اسم بیمه سامان اصفهان تحت عنوان بیمه زندگی و بیمه نامه عمر برای شما تضمین می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم