بیمه سامان اصفهان با بهره گیری از دانش تخصصی و توانمندی نیروی انسانی خود، به بیمه گذاران حقیقی و حقوقی ، انواع خدمات بیمه ای ارائه مینماید

بیمه سامان اصفهان

بیمه سامان اصفهان

شرکت بزرگ بیمه سامان در اسفند ماه  سال ۱۳۸۳ با اهدافی چون ارائه امور بازرگانی در انواع رشته بیمه های مسئولیت و اموال تأسیس شد. و بلافاصله در رشته های بیمه زندگی ، بیمه های غیر زندگی و بیمه های اتکایی، فعالیت خود را آغاز نموده است. بیمه سامان ششمین عضو از گروه مالی بزرگ سامان لقب می گیرد

حامیان فرتاک سامان

و اما شرکت حامیان فرتاک سامان به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بیمه سامان اصفهان، با شماره ثبت ۶۲۹۷۹ به واسطه سال ها تجربه موفق در امور بیمه ای و مشاوره دارای افتخار ارائه انواع خدمات بیمه ای به تعداد زیادی از بیمه گذاران حقیقی و حقوقی می باشد.حامیان فرتاک سامان خدمات ویژه خود را مبتنی بر بهره گیری از دانش تخصصی و همچنین توانمندی نیروی انسانی کارآمد می داند.

همچنین این شرکت به عنوان نماینده رسمی بیمه سامان اصفهان در جهت افزایش سرعت ارائه خدمات به هم وطنان عزیز و در جهت رفاه حال مشتریان خود، تمهیدات ویژه ای پیرامون مشاوره تخصصی به صورت رایگان و کارشناسی شده در محل خواسته شده توسط مشتری فراهم نموده است.

خدمات بیمه سامان اصفهان

بیمه حامیان فرتاک سامان در انواع طرح های بیمه ای ارائه شده اعم از :

 • بیمه عمر و حوادث
 • بیمه مربوط به بیماری کرونا
 • بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده
 • بیمه مسئولیت حرفه ای
 • بیمه تجهیزات الکترونیک

فعالیت مستمر داشته و مفتخر است که  توانسته است از سال ۱۳۹۱ تا به امروز در جایگاه رتبه برتر از سمت شرکت بیمه سامان اصفهان مورد تقدیر قرار گیرد.

بیمه آتش سوزی سامان

این طرح بیمه ای در جهت جبران هزینه های تحمیل شده ناشی از خسارت آتش سوزی، صاعقه،انجار به انواع اموال معقول و یا غیر منقول بیمه گذار، به وی تعلق میگیرد

بیمه آتش سوزی و بیمه زلزله شامل وسایل و امکانات منزل مسکونی و واحد های اداری، صنعتی ویا تجاری، تاسیسات و ماشبن آلات و حتی موجودی انبار ها در مقابل خطرات تحت پوشش بیمه نامه آتش سوزی بیمه سامان اصفهان می باشد.

انواع بیمه نامه آتش سوزی

 • بیمه آتش سوزی واحد های صنعتی
 • بیمه آتش سوزی صنعتی
 • بیمه آتش سوزی مسکونی

 

بیمه بدنه بیمه سامان اصفهان

به جز استهلاک طبیعی، انواع خطرات و حوادث فیزیکی غیر قایل پیش بینی وجود دارد که هر وسیله نقلیه زمینی در معرض آن ممکن است قرار گیرد. و همه این آسیب ها که خودرو و امثالهم را تهدید می کند ممکن است خسارت های بسیار سنگینی را برای شخص مالک ایجاد نماید. به همین جهت بیمه سامان اصفهان تحت پوشش دهی بیمه خودرو و بیمه بدنه، مسئولیت جبران این گونه از خسارت ها را بر عهده خواهد گرفت.

اصطلاحات رایج در بیمه نامه بیمه بدنه سامان

بیمه گزار:

به اشخاص حقوقی و یا حقیقی مالک بیمه نامه و یا به یکی از عناوین قانونی، ذی النفع بودن، و یا به نماینگی مالک اصلی، که مسئولیت بیمه نامه ارائه شده را از طرف مالکف بر عهده دارد و قرارداد بیمه( بیمه نامه) را با بیمه گر منعقد می نماید و متعهد به پرداخت حق بیمه آن می شود؛ اطلاق می گردد!!!فراموش نکنید که همانطور که پیش ازاین اشاره شد، تشدید خطر در بیمه بدنه باید اعلام گردد وگرنه مشمول برخورد قانونی خواهد شد!

بیمه گر:

موسسه ویا شرکت بیمه منتخب که به مشخصات آن در قرارداد بیمه به طور کامل اشاره شده است و متعهد می شود که برابر دریافت حق بیمه توافق شده، طبق شرایط ذکر شده در بیمه نامه، مسئولیت جبران خسارت های وارده بر بیمه گذار را بر عهده بگیرد.

 ذی نفع:

اشخاصی که بسته به صلاحدید و خواسته مالک بیمه ( بیمه گزار) نام آن ها در قرارداد بیمه عنوان شده و بخشی از خسارت پرداختی توسط شرکت بیمه و یا تمامی آن به این افراد پرداخت می گردد.

حق بیمه :

هزینه توافق شده و عنوان شده در بیمه نامه که وظیفه پرداخت به موقع آن بر عهده ی بیمه گذار است، به نماینده شرکت بیمه پرداخت میگردد را حق بیمه تعریف میکنند. شرمت بیمه در قبال دریافت حق بیمه وظیفه جبران خسارت های بیمه گذار طبق شرایط بیمه نامه را بر عهده خواهد گرفت.

فرانشیز بیمه نامه:

بخشی از خسارت بر عهده بیمه گذار می باشد و میزان آن در بیمه نامه تحت عنوان فرانشیز بیمه، مشخص می گردد.

مدت بیمه نامه:

مدت اعتبار بیمه نامه ( تاریخ شروع و تاریخ پایان )به صورتی که در قرارداد بیمه یا بیمه نامه عنوان شده است، تعیین و اجرا خواهد شد.

بیمه شخص ثالث بیمه سامان اصفهان

این نوع از بیمه نامه ، مسئولیت راننده را در مقابل اشخاص ثالث بیمه می نماید! منظور از اشخاص ثالث در این بیمه نامه ، افرادی هستند که بر اثر حوادث و برخورد با وسیله های نقلیه موتوری، زمینی دچار آسیب ها و زیان های جانی و مالی می گردند، اعم از اینکه داخل یا خارج از وسایل نقلیه بیمه شده باشند!

فراموش نکنید که در آسیب های مشمول بیمه حوادث، راننده خودرو مسبب شناخته خواهد شد و در بیمه شخص ثالث تحت پوشش قرار نخواهد گرفت.

در واقع موضوع مورد بیمه نامه، طبق قوانین بیمه شخص ثالث، وسیله نقلیه زمینی ذکر شده در بیمه نامه می باشد.همچنین وسایلی که طبق کاتالوگ وسیله نقلیه به خریدار تحویل داده شده است و یا در قرارداد بیمه شخص ثالث عنوان شده است، جز این بیمه نامه محسوب خواهد شد .

انواع پوشش دهی بیمه شخص ثالث

 1. تصادف، سقوط، تصادم، واژگونی، آتش سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه
 2. جبران خسارت های ناشی از محمولات وسایل نقلیه، وارده به اشخاص ثالث
 3. پرداخت غرامت هایی از جمله غرامت فوت و نقص عضو دائم و یا موقت اشخاص ثالث،تحت عنوان دیه
 4. پرداخت خسارت های درمانی منشا گرفته از مصدومیت اشخاص ثالث در طی سوانح و حوادث رانندگی
 5. جبران خسارت های مالی وارده بر اشخاص ثالث

 

شرکت بیمه سامان اصفهان در تمامی زمینه های بیمه ای به ویژه پوشش هایی مثل؛ (بیمه عمر و بیمه حوادث، بیمه کرونا، بیمه تکمیلی درمان انفرادی و خانواده، مسئولیت، مهندسی و بیمه تجهیزات الکترونیک ) دارای تجربه ی بسیار و امکانات گسترده بوده و سال ها در تلاش است تا بهترین خدمات را با کمترین حق بیمه تحت عنوان بیمه نامه های مختلف به هم وطنان عزیز خود ارائه نماید،امید است با عنایت پروردگار ایران زمین بتوانیم همچنان در راه خدمت به مردم شریف کشورمان کوشا باشیم .

شما عزیزان می توانید جهت آشانایی بیشتر با شرکت حامیان فرتاک سامان به عنوان نماینده حقوقی بیمه سامان در اصفهان، به صفحه رسمی شرکت در پلتفرم اینستاگرام مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم